Witamy!

Psychoterapeuta.biz.pl | Psychoterapia - sposób na pełniejsze
przeżywanie świata, uporządkowanie emocji, pokonanie problemów
natury psychologicznej.

Terapia Poznań ALTEA

maska - terapia Wizyta u psychologa, seksuologa czy terapeuty, który jest w stanie przeprowadzić skuteczną psychoterapię nie powinna budzić naszych obaw. Mówimy przecież o praktyce, która na zachodzie Europy już od lat znajduje uznanie w oczach szerokich rzesz społeczeństwa. Nie możemy zresztą przemilczeć i tego, że charakteryzuje się ona wyjątkowo dużą skutecznością niosąc rzeczywistą pomoc potrzebującym. Nie ma zatem żadnych przeciwwskazań do tego, aby również w Polsce wspierać profesjonalną pomoc psychologiczną.

Nie każdy punkt odpowiedzialny z jej udzielanie jest jednak w jednakowy sposób godny polecenia, trudno zatem dziwić się, że nie do każdej oferty możemy podejść z jednakowym zrozumieniem. Nie brakuje nawet osób przekonanych o tym, że w Polsce jeszcze długo poziom usług psychologicznych i seksuologicznych będzie niższy niż na Zachodzie. Rzeczywiście, tak nad postawą samych pacjentów, jak i psychologów warto ciągle pracować, nie oznacza to jednak, że osoby potrzebujące pomocy nie mają szans na to, aby ją uzyskać. Liczba gabinetów naprawdę profesjonalnych systematycznie rośnie, w Poznaniu zaś na pierwszy plan wysuwa się Ośrodek Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii ALTEA.

Jego znakiem rozpoznawczym jest przede wszystkim zaangażowanie w pomoc niesioną pacjentom, psycholog i terapeuta pamiętają bowiem o tym, że każdego z nich należy traktować w indywidualny sposób. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyny walor ośrodka sprawiający, że cieszy się on coraz większym powodzeniem wśród pacjentów. Nie bez znaczenia jest i to, że praca z kadrą zatrudnioną w ośrodku ALTEA rzeczywiście przynosi zadawalające rezultaty. Systematycznie rośnie liczba osób przekonujących nas o tym, że ich życie stało się lepsze dzięki rozmowom z psychologiem lub psychoterapii, tego rodzaju rekomendacja jest zaś bez wątpienia najlepsza reklamą.

Dane teleadresowe: Ośrodek Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii ALTEA, ul. Szamarzewskiego 17 (II pietro, lokal 10 i 11), 60-514 Poznań, tel. 668 585 058, 883 549 930.